סקאלה היא חברה עם חלומות גדולים
אנחנו כאן כדי למקסם את תוצאות המסע שלכם לחיסכון וייצור אנרגיה נקייה ומניבה

ההתמחות שלנו היא בביצוע פרויקטים ואספקת פתרונות לחיסכון אנרגטי וייצור אנרגיה מניבה למפעלים וחברות בישראל. במסגרת הפרויקטים, אנו מביאים ארצה טכנולוגיות חדשות ופתרונות פורצי דרך להגדלת הרווחיות, ומתרגשים יום יום מהתוצאות ללקוחות בשטח.

בימים אלה, שמשבר האקלים מטריד את העולם כולו, כיף גם להיות חלק ממערך הפתרונות למעבר לאנרגיה נקיה. 

הגישה שלנו לפרויקטים
בתחום האנרגיה

הפתרונות שאנו מציעים מתאימים ליישום במפעלי תעשייה, מרכזי מסחר , ועסקים, מחסנים ומרכזים לוגיסטיים, בתי קירור, תחנות דלק, כבישים חניונים ועוד. אנו מאפשרים ללקוחותינו למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום באתריהם על מנת לייצר הכנסות, לצד צמצום משמעותי בהוצאות האנרגיה ושמירה על הסביבה. אנו מנהלים ומלווים כל פרויקט מתחילתו ועד סופו – משלב הייעוץ, בחינת החלופות, התכנון, בדיקת אפשרויות המימון וקבלת מענקים מהמדינה, ועד לביצוע בפועל ובקרה על התוצאות, וביכולתנו להתאים את הפתרון המיטבי והמדויק לכל לקוח בהתאם לצרכיו ולתקציב העומד לרשותו.

טכנולוגיות אנרגיה
חדשניות

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בעולם בתחום ההתייעלות האנרגטית, דוגמת Osram Connected Buildings, BrainBox AI, Turntide Technologies ואחרות. בתפישתה הטכנולוגית החדשנית והייחודית, מסייעת סקאלה אנרגיה ללקוחותיה לא רק לחסוך בהוצאות החשמל, כי אם גם להגדיל את הכנסותיהם בצורה משמעותית, באמצעות הפיכת מתקניהם לנכס המייצר אנרגיה מניבה. עם מאות פרויקטים שניהלנו וביצענו בתחום ההתייעלות האנרגטית, הידע והניסיון הרב שצברנו במהלך השנים מאפשרים לנו לספק לכם פתרון כולל שיהפוך גם את חברתכם לחדשנית, יעילה ורווחית יותר.

הכירו את הצוות

אורי פייגין

מנכ״ל מייסד

רע זר

סמנכ"ל פיתוח עסקי ומייסד

דותן בוכסווילר

יו״ר

תומר אהרון

סמנכ״ל לקוחות

ארז קגנובסקי

מהנדס חברה

שני גולדשטיין

מכירות אנרגיה מניבה

יפעת מלחי

מנהלת אדמיניסטרציה