שדרוג תאורה

מקסימום חסכון

מחויבים לתוצאות ומקסום החיסכון. בשילוב מערכת בקרה עד 95% חיסכון.

שילוב עם טכנולוגיות נוספות

בשילוב עם מערכת סולארית ניתן למקסם את ההשקעה באופן דרמטי, בהכנסות הצפויות וברכישה המשולבת

Turn key מלא

ניהול וביצוע הפרויקט מא' ועד ת' – משלב התכנון והאספקה ועד וידוא החיסכון, השירות והתחזוקה.

השותפים שלך
לשדרוג וחסכון התאורה

בעידן שבו כל העולם עובר לשימוש בתאורת לד חסכונית, אתם לא יכולים להישאר מאחור!


שדרוג התאורה באתרים תעשייתיים ומסחריים משפר את נראות האתר, מאפשר תחזוקה פשוטה, וחשוב מכל – מייצר חסכון משמעותי ביותר בעלויות החשמל. 

השאלה הנשאלת כבר איננה “האם להחליף לתאורת לד ומתי?” אלא “מי השותף הנכון לבצע את המעבר בצורה המוצלחת ביותר?”

עם למעלה מ- 200 פרויקטים של שדרוג תאורה שביצענו באתרים הגדולים בישראל, נשמח לעזור גם לכם לייצר הכנסה בדרך הקלה, המהירה והבטוחה ביותר.

הרבה מעבר
לשדרוג תאורה

במסגרת הפרויקטים שמבצעת החברה, וכנציגה רשמית של יצרנים מובילים בעולם בתחום ההתייעלות האנרגטית, סקאלה מביאה ארצה טכנולוגיות חדשניות ופתרונות פורצי דרך להגדלת הרווחיות, תוך התאמה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

תאורה חכמה​

החלטתם לשדרג את האתר שלכם ולעבור לתאורת LED? מצוין. ניתן למקסם את ההשקעה עוד יותר, ע”י מעבר לתאורה חכמה, המשלבת את תאורת ה- LED עם בקרה מובנית, ליצירת חסכון של 90% בהוצאות החשמל וחסכון אבסולוטי גבוה בהרבה לאורך חיי הפרויקט.

סקאלה מציעה בישראל את פתרון התאורה החכמה של חברת Digital Lumens האמריקאית שבבעלות Osram, המותקן באלפי אתרים תעשייתיים גדולים ומורכבים בארץ ובעולם.

מעבר לחסכון המקסימלי בהוצאות החשמל, הפתרון מייצר תשתית של חיישנים ותקשורת לכלל האתר ומהווה פלטפורמה לפתרונות IoT נוספים בהתאם לצורך באתר, כמו שליטה בטמפרטורה ובלחות, מדידת חשמל, חיבור מונים לענן, מפסקים אלחוטיים ועוד.

scala_1000x800_8

יצרנים מערביים מובילים​

סקאלה אנרגיה נציגה בישראל של היצרנים המערביים המובילים בעולם כגון: Digital Lumens, Nualight, Veko, Sloanled ועוד.

הפתרונות הללו מספקים ללקוחותינו את הבטחון והשקט לבצע את הפרויקטים באיכות, בטיחות מלאה, אורך חיים ארוך במיוחד ואחריות ארוכה מחברה מערבית יציבה (אפשרות לעד 10 שנים).

השגת מענקים ומימון​

למרות הכדאיות הגבוהה בביצוע פרויקטים אלה, לעיתים, אין לארגונים את התקציב או הקשב הדרוש ופרויקטים אלה נדחים למועד מאוחר יותר. למקרים אלה סקאלה מציעה מסלול ליסינג ייחודי, ללא השקעה וללא סיכון, על מנת לאפשר לארגון להתחיל בתהליך ההתייעלות באופן מיידי וללא השקעה ותקציב.

בנוסף, כחלק מתוכנית הממשלה להתמודד עם משבר האקלים, משרדי האנרגיה ובכלכלה מפרסים כל מספר חודשים מענקים לפרויקטים של התייעלות אנרגטית.

אנו בסקאלה דואגים לעקוב אחר פרסומים אלה ולהגיש את לקוחותינו בחינם וללא התחייבות מתוך רצון לבצע את הפרויקטים הטובים ביותר עבורכם.

שירות אישי

סקאלה אנרגיה מחויבת ללקוחותיה לאיכות, מצוינות, הגינות, יושרה ושקיפות.
החברה רואה בשירות כערך עליון ומלווה את לקוחותיה לאורך שנים ביחס אישי וקשר שוטף.

הפתרונות בתאורה

תאורת LED פנים

תאורת LED חוץ

תאורה חכמה